Drama (109 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 48.80 | 47.60 | 46.40 | 45.20 | 44.00 | 42.80 | 41.60 | 40.40 | 39.20 | 38.00 |
50 (3 total)
- Brooksbank, Katherine (Methodist Ladies College Kew)
- Leigh, Melissa (Methodist Ladies College Kew)
- Stockdale, Anna (St Leonards College Brighton East)
49 (2 total)
- Barnes, Lauren (Camberwell HS Canterbury)
- Ward, Adrian (Haileybury College Keysborough)
48 (2 total)
- Hunt, Jacqueline (Siena College Camberwell)
- Walker, Kathleen (Siena College Camberwell)
47 (4 total)
- Angell, Lucy (St Leonards College Brighton East)
- Gough, Daniel (St Kevins College Toorak)
- Mcalpin, Danielle (Methodist Ladies College Kew)
- Wren, Edwina (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
46 (6 total)
- Bell, Elissa (Ruyton Girls School Kew)
- Colbert, Brooke (Camberwell HS Canterbury)
- Griffin, Paul (Damascus College Mount Clear)
- Scanlan, Andrew (Yarra Valley Anglican School Ringwood)
- Whimpey, Benjamin (Eltham HS)
- Whitman, Pollyanna (Ruyton Girls School Kew)
45 (7 total)
- Finney, Jonathan (St Kevins College Toorak)
- Giansiracusa, Giulia (Vaucluse College Richmond)
- James, Kiran (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Pellegrino, Stefanie (Siena College Camberwell)
- Salter, Stephanie (Ruyton Girls School Kew)
- Terracall, Lucy (Ruyton Girls School Kew)
- Volum, Jane (St Paul's Anglican GS Warragul)
44 (9 total)
- Chalke, Timothy (The Peninsula School Mt Eliza)
- Glisovic, Smiljana (Canterbury Girls SC)
- Henderson, Brenna (Eltham HS)
- Ingvorsen, Peter (Haileybury College Keysborough)
- Katz, Katrina (Methodist Ladies College Kew)
- Loftis, Chad (Heathdale Christian College Werribee)
- Mccrossin, Holly (Avila College Mount Waverley)
- Sinnett, Katharine (St Paul's Anglican GS Warragul)
- Sloan, Parris (Ruyton Girls School Kew)
43 (14 total)
- Belcher, Julie (Beechworth SC)
- Berry, Georgia (Methodist Ladies College Kew)
- Bowen, Rachel (Eltham HS)
- Cross, Belinda (St Paul's Anglican GS Warragul)
- Dezilwa, Nicholas (St Leonards College Brighton East)
- Ianson, Marcelle (Maranatha Christian School Endeavour Hills)
- Lewis, Janette (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Longmuir, Scott (Haileybury College Keysborough)
- Owen, Eric (Camberwell HS Canterbury)
- Paterson, Edward (Beechworth SC)
- Rolle, Andrew (St Kevins College Toorak)
- Samson, Amy (Siena College Camberwell)
- Serong, Madeleine (Vaucluse College Richmond)
- Tobias, Daniel (Council Of Adult Education Melbourne)
42 (16 total)
- Barker, Catherine (Tintern Anglican Girls GS Ringwood East)
- Barnes, Teall (Sacred Heart College Kyneton)
- Bruce, Rhiannon (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Entwisle, David (Xavier College Kew)
- Gill, Emily (Camberwell HS Canterbury)
- Hanrahan, Leon (Damascus College Mount Clear)
- Hardley, Emma (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Kellerman, Louise (Sacred Heart College Kyneton)
- Lovejoy, Nathan (Vermont SC)
- Mansour, Stephen (Ruyton Girls School Kew)
- Mcnamara, Karl (Camberwell HS Canterbury)
- Onesemo, Maleina (Dandenong HS)
- Pinkham, Sophie (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Quin, Tara (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Weinberg, Sarah (Tintern Anglican Girls GS Ringwood East)
- Wells, Erika (Eltham HS)
41 (21 total)
- Carey, Aaron (Sacred Heart College Kyneton)
- Clark, Eugenie (Murtoa SC)
- Creighton, Louise (Maranatha Christian School Endeavour Hills)
- Dossetor, Amy (Methodist Ladies College Kew)
- Fasulo, Livia (Essendon East Keilor District SC)
- Ghattas, Barbara (Academy Of Mary Immaculate Fitzroy)
- Giannikopoulos, Katherine (Vaucluse College Richmond)
- Halasa, Sarah (Methodist Ladies College Kew)
- Hale, Natalie (Methodist Ladies College Kew)
- Leed, Roxanne (Damascus College Mount Clear)
- Maher, Fiona (Methodist Ladies College Kew)
- Mehdizadeh, Tinna (Caroline Chisholm Catholic College Braybrook)
- Mildenhall, Kate (Eltham HS)
- Milton, Katherine (Vaucluse College Richmond)
- Nelson, Sarah (St Paul's Anglican GS Warragul)
- Pascalis, Francesca (Academy Of Mary Immaculate Fitzroy)
- Sartori, Jane (Catholic College Wodonga)
- Vanlint, Steffan (Marcellin College Bulleen)
- Vitale, John (St Bernards College Essendon)
- Waxman, Andrew (Haileybury College Keysborough)
- White, Jennifer (Toorak College Mount Eliza)
40 (25 total)
- Arnold, Megan (Yarra Valley Anglican School Ringwood)
- Ayres, Conor (Koonung SC Box Hill North)
- Bickerton, Rachel (Loyola College Watsonia)
- Caine, Jacob (Xavier College Kew)
- Crang, Samantha (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Croft, Jessica (Heathmont College)
- Flynn, Natalie (Ringwood SC)
- Foley, Briellen (Maroondah SC Croydon)
- Gamble, Gemma (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Harrington, Alicia (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Kendall, Myles (Haileybury College Keysborough)
- Kosub, Shannon (Toorak College Mount Eliza)
- Lloyd, Glen (Emmaus College Burwood)
- Mccarthy, David (St Leonards College Brighton East)
- Murone, Lidia (Vaucluse College Richmond)
- Nicholls, Cameron (Lowanna College Newborough)
- Olaver, Merowyn (Ruyton Girls School Kew)
- Owen, Damian (Emmaus College Burwood)
- Paltoglou, Despina (Ruyton Girls School Kew)
- Parsons, Emmarose (Yarra Valley Anglican School Ringwood)
- Pickett, Cassie (Tintern Anglican Girls GS Ringwood East)
- Provis, Jarrad (Emmaus College Burwood)
- Rowling, Kelly (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Watt, Phillip (St Kevins College Toorak)
- Wiesner, Sarah (St Leonards College Brighton East)